ارتقای کامپیوتر خانگی!هرگز!

دیگر گذشت آن زمانی که برای جمع کردن یک سیستم مناسب با بودجه‌تان باید شهر را زیر پا می‌گذاشتید تا هم قیمت خوب پیدا کنید، هم فروشنده معتبر با قطعات اصلی!
الان کافیست به دور و برتان نگاهی بیندازید و ببینید آیا می‌توانید تعداد فروشگاه‌های کامپیوتری محله، شهر، استان، کشور یا حتی نمونه‌های آنلاین را بشمارید؟ کافیست اراده کنید، تا بتوانید در کمتر از یک ساعت سخت‌افزار یا نرم‌افزار مورد نظرتان را پیدا کنید.
هر خانه‌ای را هم که ببینی حداقل یک دستگاه کامپیوتر پیدا می‌شود. بالاخره در این دوره و زمانه کامپیوتر مانند تلویزیون می‌ماند و بدون آن نمی‌شود زندگی کرد. قطعا هر کسی سر و کارش با کامپیوتر افتاده است.
ولی در طول زمان خواسته‌ها و نیازها تغییر می‌کند، بچه‌ها بزرگ می‌شوند، دانشجو می‌شوند، کارمند می‌شوند، همه چیز الکترونیک می‌شود و…، پس باید پا به پای نیازها و تکنولوژی پیش برویم و سیستم‌های زغالی قدیمی خود را پا به پای تکنولوژی روز ارتقا دهیم.
اما نکته اینجاست که واقعا تصور کرده‌اید با عوض کردن مثلا یک قطعه سیستم شما ارتقا می‌یابد؟ نه! اصلا اینطور نیست. اولا که دیگر قطعات قدیمی به کارتان نمی‌آید و باید آنها را بفروشید. دوم اینکه وقتی می‌خواهی کامپیوتر را ارتقا دهید و از سخت‌افزار و تکنولوژی روز استفاده کنید تقریبا به جز کیس، مانیتور، کیبورد و موس، بقیه چیزهای مهم باید عوض شود. یعنی باید مادربورد، رم، هارد، کارت گرافیک، پردازنده و پاور را عوض کنید تا همه چیز با هم سازگار باشد.
پس باید هزینه زیادی را متحمل شوید و باز هم در نهایت یک کامپیوتر خانگی داشته باشید که اصلا به صرفه نیست. بهترین کار این است که سیستم قدیمی را با قیمتی مناسب بفروشید و هزینه ارتقای کامپیوتر را هم به آن اضافه کنید و یک دستگاه قابل حمل مانند یک لپ‌تاپ مناسب نیاز خود را خریداری کنید.
داد و ستد در سایت شیپور رایگان است و می‌توانید همینجا کامپیوترتان را بفروشید و یک لپ‌تاپ مناسب هم بخرید.

اگر شما هم اطلاعاتی در این زمینه دارید با ما در میان بگذارید :

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.