دانشگاهتون تموم شده؟ با یخچال خونه دانشجویی چی کار میکنید؟

در سالهای اخیر به خاطر اهمیت دانش در جامعه و جمعیت زیاد نسل جوون در کشور، تعداد دانشجوها و افرادی که مجبور شدن برای تحصیل در دانشگاه به شهر دیگه ای مهاجرت کنن افزایش پیدا کرده. گروهی از این دانشجوها یا از روی تمایل و یا به اجبار تو خوابگاه سکونت ندارن و آپارتمان اجاره کردن.
دانشجوها اولین چیزی که باید برای خونشون میخریدن، یخچال بود. اما حالا که دوره تحصیل تموم شده و باید به شهر خودشون برگردن، بایستی این وسایل رو بفروشن چون صرفه اقتصادی نداره که با خودشون ببرن.
مسئله مهم این وسط، قیمتیه که یخچال باید به اون مبلغ فروخته بشه. ولی سمساری ها هرگز یه قیمت عادلانه به آدم نمیدن. ضمن اینکه شما باید یخچال رو حمل کنین ببرین سمساری تا بتونین بفروشین. این موضوع یه هزینه حمل و نقل رو بهتون تحمیل میکنه به اضافه اینکه دردسر هم داره. اگر هم بخوایین تو خوابگاه های دانشجویی آگهی بزنین، مشخص نیست چه زمانی موفق میشین یخچال رو تبدیل به پول کنین.
پس بهتره از تکنولوژی روز استفاده کنین و عملا بدون هیچ مشکل و دردسری آگهی فروش یخچال رو توی سایت لوازم دست دوم شیپور درج کنین. برای این کار شیپور به شما اجازه میده بدون پراخت هیچ هزینه ای، آگهی بزنین تا با گستره بیشتری از افرادی که مایلن یخچال دست دو بخرن روبرو بشین. ضمن اینکه وقتی با مشتری توافق کردین دیگه لازم نیست پول باربری بدین.
فقط لازمه توی آگهی بنویسین که مارک یخچال چیه و تولید چه سالیه. ضمنا اگه یخچال مشکلی هم داره حتما با خریدار در میون بذارین. صداقت میتونه فرهنگ خرید و فروش لوازم دست دوم رو بهتر تو جامعه جا بندازه. ضمن اینکه شما هم اگه روزی بخوایین یه کالای دست دو بخرین از این مسئله منتفع میشین.
نکته مهم دیگه، پاکیزگی یخچال در زمان تحویل به مشتری هست. این مسئله رو حتما رعایت کنین در غیر این صورت مجبور میشین به قیمت کمتر از ارزش واقعی، اونو بفروشین.

اگر شما هم اطلاعاتی در این زمینه دارید با ما در میان بگذارید :

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.