کمپین دست به دست شیپور چیست و چطور کار می کند؟

حتما شما هم تا الان اسم کمپین دست به دست شیپور را شنیده اید!

این کمپین با این ایده و فکر راه اندازی شده است که عید نوروز امسال، بتوانیم از تمام وسایلی که گوشه و کنارمان می بینیم استفاده کنیم و بتوانیم به دیگران هم این امکان را بدهیم که آن ها هم از این وسایل استفاده کنند.

هنگام خانه تکانی عید نوروز، مطمئنا ده ها وسیله ریز و درشت پیدا می کنیم که سالم و قابل استفاده هستند اما ما فراموششان کرده ایم و شاید هم نیازی به آن ها نداشته باشم.

همین مساله درباره خرید عید نوروز هم صادق است؛ چرا که وقتی در پایان سال ده ها وسیله نو می خریم، کلی وسیله قدیمی اما سالم و کار راه بنداز اضافه می آوریم که نمی دانیم با آن ها چه کار کنیم!

اما هستند خیلی از افرادی که می دانند می خواهند با این وسایل اضافی و سالم چه کار کنند اما فرصت و راه حل مناسب آن را ندارند. بله خیلی از ماها دوست داریم این وسایل سالم و گاه با ارزش را به دیگران هدیه بدهیم تا هم وسیله بیکار و بی استفاده نماند و از بین نرود و هم کسی که دوست دارد از آن وسیله استفاده کند به این خواسته اش برسد اما نمی دانیم چطور این وسیله را به دست دیگرانی که به آن نیاز دارند برسانیم!

شیپور امسال این امکان را برای همه فراهم کرده است. همه می توانند بدون هیچ محدودیتی و بدون پرداخت هیچ هزینه ای، وسایلی را که می خواهند به دیگران هدیه بدهند در سایت شیپور آگهی کنند تا دست به دست برسد به دست کسانی که واقعا به آن نیاز دارند.

در کمپین دست به دست شیپور به همراه برنامه سه ستاره و خیریه های معتبر، تلاش می کنند تا این وسایل از دست شما به دست دیگران برسد!

برای دست به دست کردن وسایلتان کمپین دست به دست شیپور را ببینید!

اگر شما هم اطلاعاتی در این زمینه دارید با ما در میان بگذارید :

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.