با ۳۰ میلیون تومان کدام ماشین دست دوم را با چقدر کارکرد می توان خرید؟

خرید و فروش خودرو دست دوم تجارتی پر سود است، به ویژه برای ایرانی ها که مجبور هستند خودروهای صفر را با قیمت بسیار زیادی خریداری کنند اما انتظار کمترین کیفیتی را نداشته باشند.

به همین دلیل بازار و تجارت ماشین دست دوم در کشور ما بسیار پر رونق است علاوه بر این که منطقی هم هست. در این میان بعضی خودروها هستند که طرفدار های بیشتری دارند و همیشه می توان نمونه دست دوم آن ها را خرید یا فروخت. مثل پراید که همه می گویند پراید پول نقد است! چون هر وقت بخواهبد می توانید آن را بفروشید یا بخرید. چون هم خریداران زیادی دارد و هم فروشندگان بسیاری. به همین دلیل خودروهایی که بیشتر مورد استفاده قرار می گیرند، بازار داغ تری هم دارند. مردم هم ترجیح می دهند که از همین خودروها خریداری کنند تا زمانی که خواستند آن ها را بفروشند به راحتی بتوانند برایش مشتری و خریدار پیدا کنند. ضمن اینکه قطعات این ماشین ها هم راحت تر پیدا می شود.

در جدول زیر انواع ماشین دست دوم از  مدل های پرطرفدار را به همراه قیمت که به تومان درج شده است و میزان کارکرد آن ها و سال تولید مشاهده می کنید. قیمت این خودرو ها از دوازده میلیون تومان تا ۳۰ میلیون تومان است که محدوده قیمتی بسیار مناسبی برای خرید یا فروش ماشین دست دوم است.

بنابراین اگر دوازده تا ۳۰ میلیون تومان پول نقد داشته باشید می توانید یکی از این خودرو ها را خریداری کنید و اگر برای این کار نیاز به فروش ماشین قبلی تان دارید و می خواهید این کار را خیلی سریع و کم هزینه انجام دهید، می توانید در سایت شیپور یک آگهی رایگان برای فروش خودرو ثبت کنید و آن را بفروشید.

برای دیدن قیمت ماشین دست دوم اعم از پراید ۱۳۱ ،پراید ۱۱۱ و مدل های دیگر می توانید به سایت شیپور صفحه خودرو مراجعه کنید.

نام و مدل ماشین دست دوم میزان کارکرد ماشین دست دوم به کیلومترسال تولیدقیمت ماشین دست دوم به تومان
MVM110 ۵۶.۰۰۰۱۳۹۰۱۲.۷۰۰.۰۰۰
پژو ۴۰۵ ۲۳۰.۰۰۰۱۳۸۷۱۶.۰۰۰.۰۰۰
پژو ۲۰۶ ۱۴۳.۰۰۰۱۳۸۴۱۶.۴۰۰.۰۰۰
تیبا ۴۹.۸۰۰۱۳۹۱۱۶.۵۰۰.۰۰۰
سمند LX ۱۶۸.۰۰۰۱۳۸۶۱۷.۵۰۰.۰۰۰
پراید ۱۳۱ SE ۲۵.۰۰۰۱۳۹۵۱۸.۷۰۰.۰۰۰
پژو ۴۰۵ ۱۴۰.۰۰۰۱۳۹۱۲۱.۷۰۰.۰۰۰
تیبا ۲ هاچ بک ۲۶.۰۰۰۱۳۹۴۲۵.۰۰۰.۰۰۰
پژو ۲۰۶ صندوق دار ۸۸.۰۰۰۱۳۸۹۲۵.۸۰۰.۰۰۰
پژو ۲۰۶ صندوق دار ۸۱.۰۰۰۱۳۸۹۲۶.۰۰۰.۰۰۰
پرشیا۱۱۷۳۱۳۹۱۲۸.۰۰۰.۰۰۰
تندر ۹۰ ۸۶.۰۰۰۱۳۹۱۲۸.۵۰۰.۰۰۰
530 MVM ۳۸.۰۰۰۱۳۹۳۳۰.۸۰۰.۰۰۰

اگر شما هم اطلاعاتی در این زمینه دارید با ما در میان بگذارید :

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.