ده استایل برتر برای آقایان  بهاری

در این مقاله به شکل مناسب ده استایل برتر بهاری برای آقایان می‌پردازیم.

 

 

ده استایل برتر برای آقایان  بهاری

 

از اولین صفاتی که در دوران زبان آموزی درمورد آقایان یاد می‌گیریم کلمه خوش استایل است. استایل، برعکس زیبایی ژنتیکی، به شکل مستقیم با انتخاب‌های فردی رابطه دارد. متاسفانه، به دلیل دیرینگی اعتقاد اشتباه به باهوش‌تر بودن مردان نسبت به زن‌ها، خوش استایل بودن آن‌ها یعنی باهوش هستند. یعنی یک مرد خوش استایل، انتخاب‌های هوشمندانه‌ای داشته است. البته این تعریف درست است، مشکل اصلی تفکیک مرد خوش استایل و زن زیبا است که از تمرکز این مقاله کاملا دور است. تمرکز این مقاله ده استایل پیشنهادی برای آقایان در بهار است.  با توجه به شرایط پیش آمده بحرانی در عید، انتظار می‌رود اواخر اردیبهشت و البته خرداد ماه، ماه‌های بهاری ما برای دید و بازدید و نمایش استایل باشد. این شما و این ده استایل پیشنهادی بهاری برای مردها.

 

استایل چند لایه پوشی مناسب بهار

 

استایل چند لایه پوشی مناسب بهار

 

استایل بهاری، چه برای مردها و چه برای خانم‌ها، یعنی استایلی که انعطاف پذیر باشد. فصل بهار، یک هوای کاملا غیر قابل پیش‌بینی دارد. به این ذات بی‌ثبات باید تغییرات اقلیمی را هم اضافه کنیم. اینجاست که لایه لایه پوشیدن لباس‌ها، نه تنها به استایل یک مرد کمک بیش‌تری می‌کند بلکه در صورت تغییر وضعیت آب و هوا، کارایی هم دارد. ضمن اینکه استایل چند لایه پوشی، نواقص اندامی مردها را تا حد زیادی پوشش می‌دهد.

 

بهار، استایل ابریشمی، کتان و نخی دارد

 

بهار، استایل ابریشمی، کتان و نخی دارد

 

یک استایل پشمی، با هیچ سبک فکری در بهار جور نیست. در جامعه ما که مردها آزادی عمل بیشتری در انتخاب استایل خودشان دارند، پوشیدن یک جنس پشمی، یعنی خودشان را از داشتن یک استایل معقول محروم کرده‌اند. سختش نکنیم. برای فصل بهار، انتخاب جنس پارچه‌های زمستانه، استایل ما را کمی مشکوک یا شاید احمقانه می‌کند. یک مرد سالم (از نظر بیماری جسمی)، در فصل بهار، از جنس نخ، ابریشمی و یا کتان برای لباس‌هایش استفاده می‌کند. این الیاف نه تنها به بدن آرامش و هوا می‌رسانند، بلکه برای طبیعت نیز مفید هستند.

 

بهار یعنی استایل سبک تر، نه روشن تر

 

بهار یعنی استایل سبک تر، نه روشن تر

 

استایل بهاری برای آقایان، لزوما پوشیدن رنگ روشن نیست! رنگ روشن به شکل مستقیم با فصل گرم تابستان ارتباط دارد. اما بهار، بیشتر سبک دوست است. بهار فصل تغییر فیزیولوژیکی بدن نیز محسوب می‌شود. بنابراین، بهترین گزینه برای آقایان که بیشتر تحت تاثیر این انقلاب فیزیولوژیکی هستند، انتخاب یک استایل سبک است. منظور ما از سبک، همان سبک وزنی است. پوشیدن لباس‌های سنگین، انرژی تغییر و لذت را از آقایان می‌گیرد.

 

یک مرد بهاری، کت اسپرت می‌پوشد

 

یک مرد بهاری، کت اسپرت می‌پوشد

 

استایل کت، قطعا انتخاب بسیاری از آقایان در فصول مختلف سال است. بهار، قرار نیست این استایل شخصی را تغییری بدهد. اتفاقا، کت از بسیاری جوانب، کاملا برای یک استایل بهاری طراحی شده. البته، به شرطی که کت انتخابی آقایان در این فصل، سبک، راحت، اسپرت و نخی یا کتان باشد. در غیر این صورت، کت مورد نظر برای استایل بهار یک آقا مناسب نیست!

 

همه استایل‌های مردانه در بهار، هرینگتون جکت می‌پوشند

 

همه استایل‌های مردانه در بهار، هرینگتون جکت می‌پوشند

 

هرینگتون جکت یکی از آن استایل‌هایی است که با دیوید بکهام پرفروش شد. ستاره خوش استایل اسبق فوتبال انگلیس، به پوشیدن کت‌های اسپرت کوتاه شهرت دارد. پوشیدن این کت‌ها روی تیشرت و پیراهن، هم استایل اسپرت و هم رسمی دارد. به علاوه، در فصل بهار، یک گزینه بسیار مناسب برای لایه پوشیدن است.

 

همه استایل‌های مردانه در بهار، هرینگتون جکت می‌پوشند

 

مکینتاش پوش‌ها، بهار با استایلی دارند

 

مکینتاش پوش‌ها، بهار با استایلی دارند

 

استایل مکینتاش شبیه به ترنچ کت‌های بلند است. اما این تفاوت در مک کت‌ها وجود دارد که در فصل بهار هم قابل پوشیده شدن هستند. آقایانی که استایل خاص و بسیار هوشمندانه‌ای دارند، با کت‌های بارانی شکل بلند مکینتاش آشنایی دارند. دو رنگ نخودی و سرمه‌ای کت‌های مکینتاش، جلا دهنده استایل بهاری هر مردی است که متفاوت فکر می‌کند.

 

برای استایل بهاری، دکمه‌ها را باز کنید!

 

برای استایل بهاری، دکمه‌ها را باز کنید!

 

دو استایل، پیراهن دکمه دار داریم؛ در استایل اول شکل دکمه‌ها طوری طراحی شده که با باز گذاشتن دو دکمه بالا، یقه پیراهن مردانه زهوار در رفته به نظر نرسد. این استایل که به دکمه بالا شهرت دارد، برای بهار بسیار مناسب است. اما استایل بعدی، دکمه پایین است. معمولا این نوع استایل دکمه یقه پوشاننده دارد و برای افرادی مناسب است که دکمه‌هایشان را کامل می‌بندند. با توجه به سبک پوشیدن و لایه لایه پوشیدن در فصل بهار، بهترین استایل پیشنهادی برای آقایان، همین دکمه بالا است.

 

استایل بهاری دکه بازها

 

استایل سوئیشرت بهاری برای آقایان

 

استایل سوئیشرت بهاری

 

به استایل هنرپیشه معروف، اندرو اسکات در عکس توجه کنید. چنین سوئیشرتی اصلا مناسب بهار نیست. برعکس، دنبال سوئیشرت یا پلیورهای نازک و نخی باشید. این کارها روی پیراهن، یک ترکیب ابدی برای یک استایل شیک خواهند بود. هر مردی که استایل خودش را بشناسد، یک سوئیشرت بهاری در کمد دارد.

 

استایل سوئیشرت بهاری

 

استایل جوراب‌های سفید با بهار

 

استایل جوراب سفید بهاری

 

مگر جوراب آقایان هم استایل دارد؟ صد البته. در توضیح جوراب آقایان همین بس که کالج‌ و شلوارهای برمودا بدون جوراب بسیار در بین مردها محبوب شد! اما، جوراب سفید نشان دهنده اصالت بسیار خاصی در استایل آقایان مخصوصا در فصل بهار است. پوشیدن جوراب سفید در فصل بهار، به نوعی نشان دهنده اصالت شخصیتی فرد است. (در مورد دلایل آن در یک مقاله مجزا کامل توضیح خواهم داد. )

 

استایل نیم بوت‌های مجاز بهار

 

استایل نیم بوت های مجاز بهاری

 

استایل کفش در فصل بهار، فقط کالج! این را چه کسی گفته است؟ در جمع خوش پوش ترین مردهای دنیا، وقتی کفش‌هایشان را بررسی می‌کنیم، یک ویژگی مشترک وجود دارد. آن‌ها در بهار و پاییز و زمستان، بوت می‌پوشند و نه کالج. البته، هر بوتی منحصر به زمستان نیست. بوت‌های مجاز زیادی برای استایل‌های خاص بهاری آقایان وجود دارد. ضمن انکه، این بوت‌ها برای رفت و آمد زیاد، بسیار راحت هستند.

اگر شما هم اطلاعاتی در این زمینه دارید با ما در میان بگذارید :

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.